0
+yıl deneyim

SİNEMEDYA KİMDİR?

Sinemedya ailesi, çözüm odaklı çalışma prensibinde buluşmuş insanlardan oluşur. Yaptığımız her işte öncelikli amacımız, sonuca en hızlı, kaliteli ve doğru şekilde ulaşmaktır. Bunu yaparken ilkelerimizden asla uzaklaşmayız. Şimdi tüm bunları, burada, biz, böyle kendimiz için söyleyince inandırıcılığını yitiriyor olabilir, o yüzden işlerimizi ve çalışma prensiplerimizi anlatmak yerine, sizinle bir iş özelinde tanışmayı yeğleriz. Böylece bizim size kendimizi anlatmamıza gerek kalmadan, siz bizi tanımış olursunuz, ne derler ayinesi iştir kişinin, söze bakılmaz.

Peki Sinemedya, kimdir, nedir, ne iş yapar gibi konulara da kısaca değinelim mi? 2012 yılında kurulan Sinemedya on yılı aşkın süredir sektöre hizmet vermektedir. Tüm kadromuz genç, tecrübeli ve dinamik isimlerden oluşur. Hani “çekirdekten yetişme” deyimi vardır ya, başta kurucusu olmak üzere tüm kadro o deyimin karşılığı olacak isimlerdir. Tüm kadromuz yıllardır sektörün içinde, onlarca iş yaparak edindiği tecrübesini, Sinemedya’ya aktarmıştır.

Ajansımız; 360 derece hizmet veren bir firmadır. Sinema filmleri, belgesel filmler, televizyon yapımları, sahne sanatları, reklam ve dijital kampanyalar olmak üzere tüm medya ağında aktif bir şekilde çalışmaktadır. Bu yaygın medya ağına ulaşmasındaki en temel etken yapım ve prodüksiyon için gerekli olan tüm kreatif ekip ve ekipmanlara, greenbox, ses, kurgu ve animasyon stüdyolarına kendi bünyesinde sahip olmasıdır.

Şimdilik bu kadarından söz edelim ve “umarım karşılıklı olarak birbirimizi daha iyi tanıma fırsatı yakalarız” diyerek söze son, çalışmaya start verelim.